5. Kurt Hilscher

Kurt Hilscher (1904-1980)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Kurt HILSCHER (1904 - 1980)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Kurt Hilscher - KOSTÜME - handsignierte & -colorierte OriginalRadierung des Schülers der ACADEMIE d.BEAUX ARTS Paris kopen? Bied vanaf 45!

Kurt Hilscher - KOSTÜME - handsignierte & -colorierte OriginalRadierung des Schülers der ACADEMIE d.BEAUX ARTS Paris

Geplaatst doorartaud

Eindtijd20-05-2021 om 15:59

VerzendingInternationaal

Kurt Hilscher - klassiek coupel op reis kopen? Bied vanaf 1!

Kurt Hilscher - klassiek coupel op reis

Geplaatst doordicksantiek

Eindtijd25-07-2021 om 19:04

TechniekHandgekleurd
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst