5. L. De Bruijn

L. De Bruijn

2 aangeboden items / 1 verkochte items

L. DE BRUIJN

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

L. De Bruijn - Lentedag aan rivier - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

L. De Bruijn - Lentedag aan rivier - Olieverf op doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd30-05-2021 om 21:18

Jaartal2011
Afmetingen30 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
L. De Bruijn - Grote sloepen in de stad - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

L. De Bruijn - Grote sloepen in de stad - Olieverf op doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd25-07-2021 om 21:49

Jaartal1997
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst