5. Leendert Kass

Leendert Kass (1903-1991)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Leendert KÄSS (Amsterdam 1903 - Hilversum 1991)

Leendert Kass - [leerling van o.a. Jelle Troelstra] - landschap in 't Gooi kopen? Bied vanaf 30!

Leendert Kass - [leerling van o.a. Jelle Troelstra] - landschap in 't Gooi

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Eindtijd14-04-2021 om 19:56

Jaartal1961
TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst