5. Leo Jinssen

Leo Jinssen (1947)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Leo JINSSEN (Den Haag? 1947)

Leo Jinssen - Landschap kopen? Bied vanaf 20!

Leo Jinssen - Landschap

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 22:48

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst