5. Leo Kurpershoek

Leo Kurpershoek (1885-1970)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

GeborenRotterdam 1885-11-07 OverledenEnschede 1970-10-05 Schilder,aquarellistvader van Theo Kurpershoekwerkzaam rotterdamKurpershoek behaalde de akte M.O. tekenen aan de Academie van Beeldende Kunsten te Rotterdam, waar hij een leerling was van Nicolaas Bastert. Hij schilderde en tekende in de trant van de Haagse School, onder meer stillevens, landschappen en stadsgezichten.Bron ; rkd , scheen , wikipedia

Leo Kurpershoek - Molen aan het water kopen? Bied vanaf 35!

Leo Kurpershoek - Molen aan het water

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPablo1976

Eindtijd28-07-2021 om 21:02

TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst