5. Leo Ravensbergen

Leo Ravensbergen (1949)

1 aangeboden items / 45 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Leo RAVENSBERGEN (Schiedam 1949)

Leo Ravensbergen - Olieverf op doek, Naakt kopen? Bied vanaf 85!

Leo Ravensbergen - Olieverf op doek, Naakt

Geplaatst doorsnoetenromeo

Eindtijd16-05-2021 om 21:56

Jaartal2014
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst