5. Leo van Nassau

Leo van Nassau (1944)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Leo van NASSAU (Tilburg 1944)

Leo van Nassau - Offset print "Caprice" kopen? Bied vanaf 30!

Leo van Nassau - Offset print "Caprice"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd23-07-2021 om 19:56

Jaartal1974
TechniekOffset
Afmetingen39 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst