5. Léon Bellefleur

Léon Bellefleur (1910-2007)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Léon BELLEFLEUR (Montreal (Canada) 1910-Montreal (Canada) 2007)

Canadees

Léon Bellefleur - Kleurenlitho - Handgesigneerd kunstenaarsproef - 1960 kopen? Bied vanaf 250!

Léon Bellefleur - Kleurenlitho - Handgesigneerd kunstenaarsproef - 1960

Geplaatst doorStationsider

Eindtijd31-05-2021 om 19:05

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst