5. Leon Schulman Gaspard

Leon Schulman Gaspard (1882-1964)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Leon Schulman GASPARD ( Vitebsk 1882 - Taos 1964)

Wit-Russisch Russisch

Leon Schulman Gaspard - c3476, stilleven met anemonen kopen? Bied vanaf 300!

Leon Schulman Gaspard - c3476, stilleven met anemonen

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd11-07-2021 om 19:46

Jaartal1934
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst