5. Leslie Gabrielse

Leslie Gabrielse (1940)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Leslie GABRIËLSE

Collagist en schilder

Geboren te Semarang (Indonesië) in 1940.

Opleiding:

Leslie Gabrielse volgde zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam van 1959 tot 1965.

Gabrielse was onder andere werkzaam in Zeist en Rotterdam.

Door: Arthur Brouwers

Leslie Gabrielse - Zeefdruk 'Party' kopen? Bied vanaf 35!

Leslie Gabrielse - Zeefdruk 'Party'

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd08-08-2021 om 20:27

Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst