5. Lia Harkes

Lia Harkes (1948)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Lia HARKES (Dirksland 1948)

Lia Harkes - Teddybears kopen? Bied vanaf 250!

Lia Harkes - Teddybears

Fotografie

Geplaatst doorRothko1

Eindtijd07-06-2021 om 22:52

Jaartal2018
TechniekDigitale Print
Afmetingen40 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstDibond