5. Lindy de Jong

Lindy de Jong (1959)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Linde de JONG

Lindy de Jong - Vlinder - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Lindy de Jong - Vlinder - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd01-08-2021 om 19:03

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst