5. Lis Bjergsted

Lis Bjergsted (1929-2011)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Lis BJERGSTED (1929 - 2011)

Lis Bjergsted - "Theems gezicht richting Temple Gardens" kopen? Bied vanaf 150!

Lis Bjergsted - "Theems gezicht richting Temple Gardens"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGreatGuitars

Eindtijd18-07-2021 om 21:13

Jaartal1990
TechniekAquarel
Afmetingen54 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst