5. Lodewijk Bosch

Lodewijk Bosch (1894-1980)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Lodewijk BOSCH - Graficus en schilder Lodewijk BOSCH werd in 1894 geboren in Amsterdam en overleed 1980 in Parijs. In deze laatste stad woonde hij sinds 1949. Hij zocht zijn landschappelijke onderwerpen vooral in Zuid-Frankrijk en Itali_.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Lodewijk Bosch - BASTIA CORSE kopen? Bied vanaf 30!

Lodewijk Bosch - BASTIA CORSE

Geplaatst doorloverendale

Eindtijd07-08-2021 om 10:52

TechniekEts
Afmetingen20.5 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Lodewijk Bosch - CAGNES SUR MER kopen? Bied vanaf 30!

Lodewijk Bosch - CAGNES SUR MER

Geplaatst doorloverendale

Eindtijd15-05-2021 om 10:45

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout