5. Lolkje van der Kooi

Lolkje van der Kooi (1961)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Lolkje van der KOOI (Oostermeer 1961)

Lolkje van der Kooi - Hoogdruk/Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 30!

Lolkje van der Kooi - Hoogdruk/Zeefdruk - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd25-04-2021 om 19:45

Jaartal1988
Afmetingen41.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst