5. Lothar-Gunther Buchheim

Lothar-Gunther Buchheim (1918-2007)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Lothar Günther BUCHHEIM (Weimar 1918 - Starnberg 2007)

Duits

Lothar-Gunther Buchheim - LOVE LOVE LOVE kopen? Bied vanaf 75!

Lothar-Gunther Buchheim - LOVE LOVE LOVE

Geplaatst doorMarti80

Eindtijd13-06-2021 om 20:22

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst