5. Lotte Broos

Lotte Broos (1952)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Lotte BROOS (Eindhoven 1952-11-20)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Lotte Broos - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!

Lotte Broos - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd01-05-2021 om 21:30

TechniekAquarel
Afmetingen73 cm x 90 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Lotte Broos - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Lotte Broos - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd03-06-2021 om 22:30

TechniekAquarel
IngelijstIngelijst