5. Louis Albert Demangeon

Louis Albert Demangeon (1909-1979)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Louis Albert DEMANGEON (LillE 1909 - 1979)

Louis Albert Demangeon - Lot van drie etsen, Cheval, Vache & Chemin de ferme kopen? Bied vanaf 40!

Louis Albert Demangeon - Lot van drie etsen, Cheval, Vache & Chemin de ferme

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd08-08-2021 om 19:44

TechniekEts
Afmetingen20.5 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst