5. Louis Baltussen

Louis Baltussen (1953)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Louis Baltussen, teamhoofd Behoud & Beheer Van Abbemuseum.

Louis Baltussen - Jubileumprent Stichting Peninsula kopen? Bied vanaf 35!

Louis Baltussen - Jubileumprent Stichting Peninsula

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd03-08-2021 om 21:09

Jaartal1996
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst