5. Louis Charles Hora Siccama

Louis Charles Hora Siccama (1807-1880)

4 aangeboden items / 1 verkochte items

Louis Charles HORA SICCAMA (Utrecht 1807 - Utrecht 1880)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Louis Charles Hora Siccama - Severac - le chateau - ets kopen? Bied vanaf 35!

Louis Charles Hora Siccama - Severac - le chateau - ets

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1869
TechniekEts
Afmetingen9.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Charles Hora Siccama - Montalba (Pyreneën Oriënt) - ets kopen? Bied vanaf 35!

Louis Charles Hora Siccama - Montalba (Pyreneën Oriënt) - ets

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1870
TechniekEts
Afmetingen15.5 cm x 19.5 cm (h x b)
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Charles Hora Siccama - Conduit d'eau (Pyreneën) - ets kopen? Bied vanaf 35!

Louis Charles Hora Siccama - Conduit d'eau (Pyreneën) - ets

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1869
TechniekEts
Afmetingen13.5 cm x 17 cm (h x b)
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Charles Hora Siccama - Pyreneeën: Le pont de Milhaud - ets kopen? Bied vanaf 35!

Louis Charles Hora Siccama - Pyreneeën: Le pont de Milhaud - ets

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen9.5 cm x 14.5 cm (h x b)
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst