5. Louis Looijschelder

Louis Looijschelder (1945)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Louis LOOIJSCHELDER (Rotterdam 1945-12-09)

Louis Looijschelder - Zeefdruk met gedicht, van Mircea Dinescu- 1990 kopen? Bied vanaf 55!

Louis Looijschelder - Zeefdruk met gedicht, van Mircea Dinescu- 1990

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd20-03-2021 om 20:19

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst