5. Louis (ps.)

Louis (ps.) (1944-2014)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

LOUIS Pseudoniem van Georg Nicolas Busman (Maarssen 1944 - Belijn 2014)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Louis (ps.) - litho, Berliner Mauer kopen? Bied vanaf 85!

Louis (ps.) - litho, Berliner Mauer

Geplaatst dooriledere

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen31.5 cm x 44.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Louis (ps.) - Louis Busman woonde en werkte in Berlijn kopen? Bied vanaf 95!

Louis (ps.) - Louis Busman woonde en werkte in Berlijn

Geplaatst dooriledere

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Louis (ps.) - zes litho's, Rosen für einen Montag. kopen? Bied vanaf 120!

Louis (ps.) - zes litho's, Rosen für einen Montag.

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst dooriledere

Jaartal1975
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen38 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd