5. Louise Danse

Louise Danse (1867-1948)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Louise DANSE (Sint-Gillis (Brussel) 1867 - Sint-Gillis (Brussel) 1948)

Louise Danse - ETS zonder titel. kopen? Bied vanaf 40!

Louise Danse - ETS zonder titel.

Geplaatst dooretsje

Eindtijd03-08-2021 om 21:45

TechniekEts
Afmetingen21 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst