5. Luc Claus

Luc Claus (1930-2006)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Luc CLAUS (Aalst 1930 - 2006 Brussel)Tekenaar en Graficus

Belgisch

Luc Claus - "Map L.Claus /J. Bernlef" kopen? Bied vanaf 395!

Luc Claus - "Map L.Claus /J. Bernlef"

Geplaatst doorvlart

Eindtijd05-07-2021 om 19:47

Jaartal1982
TechniekDroge Naald
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst