5. Luigi Boille

Luigi Boille (1926-2015)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Luigi BOILLE (Pordenone 1926 - 2015)

Luigi Boille - Fraaie gesigneerde Litho - 'SPA' - 37/100 - 1971 kopen? Bied vanaf 145!

Luigi Boille - Fraaie gesigneerde Litho - 'SPA' - 37/100 - 1971

Geplaatst doorin2art

Eindtijd04-05-2021 om 19:45

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen64.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst