5. Magda Giebels

Magda Giebels (1946)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Magda GIEBELS (1946)

Magda Giebels - ets, "aan boord van de espresso livorno 3", lage oplage kopen? Bied vanaf 35!

Magda Giebels - ets, "aan boord van de espresso livorno 3", lage oplage

Geplaatst doorflokbluit

Eindtijd13-03-2021 om 21:29

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst