5. Marc de Michelis

Marc de Michelis (1947)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marc de MICHELIS (1947)

Marc de Michelis - C4906-1, Le Recontre (De Ontmoeting) kopen? Bied vanaf 100!

Marc de Michelis - C4906-1, Le Recontre (De Ontmoeting)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd21-02-2021 om 20:19

Jaartal1995
TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst