5. Marc Pijnappels

Marc Pijnappels (1959)

2 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marc PIJNAPPELS (Enschede 1959)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 25!

Marc Pijnappels - Van Gogh

Geplaatst doorWilhelmRoy

Eindtijd28-02-2021 om 22:11

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 39!

Marc Pijnappels - Van Gogh

Geplaatst doorStrechgel

Eindtijd30-05-2021 om 20:17

Jaartal1989
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst