5. Marcel Cockx

Marcel Cockx (1930-2007)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Marcel COCKX (Herent 1930 - ?? 2007)

Belgisch

Marcel Cockx - Harlekijn kopen? Bied vanaf 25!

Marcel Cockx - Harlekijn

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJuva

Eindtijd28-02-2021 om 22:30

Jaartal2002
TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst