5. Marcel Gromaire

Marcel Gromaire (1892-1971)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marcel GROMAIRE (1892 - 1971)

Marcel Gromaire - L'HOMME DE TROUPE kopen? Bied vanaf 250!

Marcel Gromaire - L'HOMME DE TROUPE

Geplaatst doorKokauvin

Eindtijd17-04-2021 om 21:27

Jaartal1918
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen17 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst