5. Marcus van Loopik

Marcus van Loopik (1950)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marcus van LOOPIK (1950)

Marcus van Loopik - ode aan Marc Chagall – gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 95!

Marcus van Loopik - ode aan Marc Chagall – gesigneerde ets

Geplaatst doorFojo

Eindtijd25-07-2021 om 21:37

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst