5. Marguerite Aers

Marguerite Aers (1918-1995)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Marguerite AERS (Brugge 1918 - ?? 1995)

Schilderde in haar kenmerkende, kleurige stijl, veelal portretten, figuurstukken en naakten. Met een losse toets en een licht palet legde zij impressies van mooi geklede dames in zonnige landschappen of stadsgezichten vast.

Marguerite Aers - Marguerite Aers 1918-1995 kopen? Bied vanaf 175!

Marguerite Aers - Marguerite Aers 1918-1995

Geplaatst doortopart_design

Eindtijd09-05-2021 om 21:39

Afmetingen42 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst