5. Marie Charlot

Marie Charlot

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marie CHARLOT (20e eeuw)

Marie Charlot - Victoriaans geklede dames. kopen? Bied vanaf 150!

Marie Charlot - Victoriaans geklede dames.

Geplaatst doorBernardenbeppie

Eindtijd21-07-2021 om 21:07

Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst