5. Marije Romme

Marije Romme (1946-2010)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Marije ROMME (Sint-Michielsgestel 1946 - Amsterdam 2010)

Marije Romme - Ets: 'Pijl met tekens' kopen? Bied vanaf 35!

Marije Romme - Ets: 'Pijl met tekens'

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd01-08-2021 om 19:03

Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst