5. Marijke de Goey

Marijke de Goey (1947)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Marijke de GOEY (Utrecht 1947)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Marijke de Goey - The Mermaid kopen? Bied vanaf 5000!

Marijke de Goey - The Mermaid

Beeld / Object

Geplaatst doorArtDumay

Eindtijd28-06-2021 om 22:37

TechniekAluminium
Afmetingen50 cm x 285 cm x 100 cm (h x b x d)
Marijke de Goey - Multiple: gemengde techniek/sculptuur op papier. kopen? Bied vanaf 60!

Marijke de Goey - Multiple: gemengde techniek/sculptuur op papier.

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 22:45

Jaartal1985
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen60 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst