5. Marijke van Halen

Marijke van Halen (1954)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Marijke van HALEN (Grave 1954)

Marijke van Halen - Schattenspiel kopen? Bied vanaf 45!

Marijke van Halen - Schattenspiel

Geplaatst doorkunstliefhebbe

Eindtijd30-07-2021 om 22:06

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst