5. Marinus Gidding

Marinus Gidding (1863-1925)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Marinus Gidding (1863 - 1925) werd geboren te Rotterdam.Hij woonde en werkte in Rotterdam en later Loosduinen.Leerling van de Academie van Rotterdam en kreeg samen met zijn broer Jaap Gidding ook lessen en advies van zijn vader Jan Gidding.Bekend om zijn sfeervolle aquarellen van o.a. het leven op het platteland.Het hierbij afgebeelde werk geeft een mooie impressie van het tijdsbeeld in (1906) en van het werk van deze tot de nabloei van de haagse school behorende kunstenaar weer.

Marinus Gidding - Huizen in landschap kopen? Bied vanaf 65!

Marinus Gidding - Huizen in landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorilonca

Eindtijd01-08-2021 om 20:33

TechniekAquarel
Afmetingen26.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst