5. Mark Cohen

Mark Cohen (1975)

3 aangeboden items / 31 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Mark COHEN (Geleen 1975)

Cohen studeerde in 1999 af aan de Academie Beeldende Kunsten van de Hogeschool Maastricht en ontving daarna verschillende startstipendia van het Fonds voor BKVB te Amsterdam.

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Mark Cohen - Henri Matisse Seated (4 van 4) kopen? Bied vanaf 25!

Mark Cohen - Henri Matisse Seated (4 van 4)

Geplaatst doorMarkcohen75

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Cohen - Zeefdruk B kopen? Bied vanaf 25!

Mark Cohen - Zeefdruk B

Geplaatst doorMarkcohen75

Jaartal2008
Afmetingen25.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Cohen - Zeefdruk A kopen? Bied vanaf 25!

Mark Cohen - Zeefdruk A

Geplaatst doorMarkcohen75

Jaartal2008
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst