5. Martin de Bruijn

Martin de Bruijn (1958)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Martin de BRUIJN (1958)

Martin de Bruijn - Linosnede - 1988 kopen? Bied vanaf 35!

Martin de Bruijn - Linosnede - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd24-04-2021 om 19:21

Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen41.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst