5. Martin Hardie

Martin Hardie (1875-1952)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Martin HARDIE ( Londen 1875 - 1952)

Martin Hardie - The studio window - ets, opgedragen aan de Britse kunstenaar Mortimer Menpes kopen? Bied vanaf 75!

Martin Hardie - The studio window - ets, opgedragen aan de Britse kunstenaar Mortimer Menpes

Geplaatst doorMiles

Eindtijd17-05-2021 om 20:04

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst