5. Martin Helm

Martin Helm (1954)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Martin HELM (Leiden 1954)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Martin Helm - Bullit no.12 kopen? Bied vanaf 120!

Martin Helm - Bullit no.12

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd21-05-2021 om 21:33

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Helm - Bullit no. 11 kopen? Bied vanaf 120!

Martin Helm - Bullit no. 11

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd20-06-2021 om 21:43

Jaartal1983
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst