5. Martine Antonie

Martine Antonie (1909-2006)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Martine ANTONIE (Zaltbommel 1909 - 2006)

Martine Antonie - [ Röling ] Vrouw in landschap ( zonder titel ) kopen? Bied vanaf 290!

Martine Antonie - [ Röling ] Vrouw in landschap ( zonder titel )

Geplaatst doormichaelvanheck

Eindtijd02-08-2021 om 22:26

Jaartal1966
Afmetingen108 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst