5. Mateo van den Heuvel

Mateo van den Heuvel (1931-2002)

3 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Mateo van de HEUVEL (Batavia 1931 - ?? 2002 )

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Mateo van den Heuvel - (auto)rit in de stad kopen? Bied vanaf 125!

Mateo van den Heuvel - (auto)rit in de stad

Geplaatst doorHanenGini

TechniekAcryl
Afmetingen92 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mateo van den Heuvel - "vergadering van wijzen" kopen? Bied vanaf 100!

Mateo van den Heuvel - "vergadering van wijzen"

Geplaatst doorHanenGini

TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mateo van den Heuvel - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 30!

Mateo van den Heuvel - Zonder Titel

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1979
TechniekGouache
Afmetingen53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst