5. Maurice Micha

Maurice Micha (1890-1969)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Maurice MICHA (Spa 1890 - Houffalize 1969)

Maurice Micha - Stilleven kopen? Bied vanaf 80!

Maurice Micha - Stilleven

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartcol

Eindtijd01-08-2021 om 19:45

TechniekGouache
Afmetingen69 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst