5. Max Appelboom

Max Appelboom (1924-2003)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Max APPELBOOM (Amsterdam 1924 - Wilrijk 2003)

Max Appelboom - rondo in kleur kopen? Bied vanaf 25!

Max Appelboom - rondo in kleur

Geplaatst doormarkswj

Eindtijd04-02-2021 om 20:20

Jaartal1970
Afmetingen152 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst