5. Max Kämpf

Max Kämpf (1912-1982)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Max KÄMPF (Basel 1912 - ?? 1982)

Zwitsers

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Max Kämpf - Handzeichnung 1971. kopen? Bied vanaf 120!

Max Kämpf - Handzeichnung 1971.

Geplaatst doortatsetra

Eindtijd04-03-2021 om 17:02

VerzendingInternationaal

Max Kämpf - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Max Kämpf - Litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:51

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst