5. Max Moreau

Max Moreau (1902-1992)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Max MOREAU (Soignies 1902 - Grenada 1992)

Belgisch

Max Moreau - Olieverf op doek, Stadsgezicht Parijs kopen? Bied vanaf 250!

Max Moreau - Olieverf op doek, Stadsgezicht Parijs

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd01-08-2021 om 20:25

Afmetingen50.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam