5. Michel Delacroix

Michel Delacroix (1933)

1 aangeboden items / 39 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Michel Delacroix

Schilder

Geboren te Parijs (Frankrijk) in 1933 .

Michel DELACROIX schilderde charmante historische scènes uit Parijs, met nostalgische en romantische momenten. Ondanks dat Parijs is veranderd door de jaren heen, behouden Delacroix’s werken een tijdloosheid door zijn naïeve schilderstijl. Delacroix doordringt elk werk met een Hij doordringt elk werk met een intiem gevoel terwijl hij het idealisme van een voorbije eeuw vastlegt.

Michel Delacroix heeft met allerlei technieken geëxperimenteerd, en heeft vervolgens zijn eigen stijl ontwikkeld. Zijn stijl wordt naïef genoemd wegens zijn openhartigheid, maar zijn werk is gemaakt met de vaardigheden en kennis van een goed opgeleide kunstenaar. Zijn bekwame verfgebruik, nauwkeurige details en subtiel palet zijn prachtig en fascinerend.

Delacroix’s werk is tentoongesteld in meer dan 300 solotentoonstellingen in de Verenigde Staten alleen al, en ook nog in tentoonstellingen in Azië en Europa. In 1976 werd het werk van Michel Delacroix gekocht door the Ministry of Culture for Paris Fonds National d’Art Contemporain, een zeer grote eer als kunstenaar. Ook werd Delacroix de Officiële Artiest voor de Centennial Olympische Spelen 1996 en Officiële Artiest voor de Olympische Wereldspelen 1995. Bla bla bla ALINEA 1 ongeveer 5 a 6 regels

Michel Delacroix volgde zijn opleiding aan Ecole de Beaux Arts te Parijs. Hij woont en werkt te Parijs.

Prijzen:

1973 Public-Prix Pro Art, (Zwitserland) 1975 Grand Prix des Amateurs d’ Art, (Parijs) 1976 Grand Prix de la Cote d’Azur, (Cannes) 1976 Premier Prix de Sept Collines, (Rome)

Frans

Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver kopen? Bied vanaf 35!

Michel Delacroix - La Chasse d'Hiver

Geplaatst doorPrivateartcollector

Eindtijd07-07-2021 om 21:48

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst