5. Michele Andal

Michele Andal (1931-2016)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Michèle ANDAL (Parijs 1931 - Parijs 2016)

Michele Andal - Ets, Compositie kopen? Bied vanaf 35!

Michele Andal - Ets, Compositie

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd17-07-2021 om 22:55

TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst