5. Michiel D'hont

Michiel D'hont (1940)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Michiel D'HONT (Amsterdam, 1940)

Michiel D'hont - Kleuren ets ingelijst - 1971 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 85!

Michiel D'hont - Kleuren ets ingelijst - 1971 (nette lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd28-05-2021 om 19:18

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst